Respublikinių konkursų laureatai – ketvirtokai

Respublikiniame PUG, 1-4 klasių Kompiuterinio atviruko, skirto Žemės dienai konkurse, kurį organizavo Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija, dalyvavo apie 140 mokinių darbų. Konkurso tikslas - ugdyti atsakingą pilietį, kuris nebūtų abejingas gamtosauginėms problemoms.
   II vieta – Semeliškių gimnazijos 4 klasės mokinė Goda Barišauskaitė ( mokytoja V. Vitkauskaitė)
   Šalies pradinių klasių mokinių lipdinių konkurso „ Aš noriu išlikti“ dalyviai domėjosi, kokioms gyvūnų rūšims Lietuvoje ir kodėl gresia pavojus išnykti, rinkosi vieną ar keletą gyvūnų ir juos lipdė iš įvairiausių medžiagų. Sulaukta daugiau nei 1556 mokinių darbų nuotraukų. Konkurse dalyvavo moksleiviai iš daugiau nei 150 mokyklų.
   Daugiausiai svetainės draugiškasgamtai.lt lankytojų balsų sulaukė mūsų gimnazijos 4 klasės mokinio Justo Narkevičiaus lipdinys „ Lūšiukas“ (mokytoja V. Vitkauskaitė).
   Semeliškių gimnazijos ketvirtokai ir pirmokai dalyvavo Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinės mokyklos organizuotame nacionaliniame mokinių fotografijų konkurse „Gimtasis miestelis mano delnuose“. Konkurso tikslas – fotografijose atskleisti Lietuvos miestelių savitumą, išskirtinumą, ugdyti vaikų kūrybiškumą. Konkurse dalyvavo daugiau nei šimtas mokinių darbų.
   I vieta - Semeliškių gimnazijos 4 klasės mokinys Gustas Kasparavičius (mokytoja V. Vitkauskaitė).
   Sveikiname ir didžiuojamės.

Mokytoja Vaita Vitkauskaitė