Projektas „PRASMINGAS LAISVALAIKIS“

Vykdydama Elektrėnų savivaldybės švietimo ir ugdymo programos vaikų socializacijos projektą „Prasmingas laisvailaikis“, siekdama įrengti atvirą, patrauklią erdvę mokinių poilsiui ir laisvalaikiui bei skatinti mokinius siekti geresnių mokymosi rezultatų (individualios mokymosi pažangos) labai gero mokinių lankomumo, iki rugsėjo 1 d. projekto vadovė - Semeliškių gimnazijos direktorė A. Dzikevičiene atnaujino gimnazijos edukacines erdves. Iš projekto lėšų buvo nupirkti sėdmaišiai, žaidimų stalai, enciklopedijomis papildytas gimnazijos bibliotekos fondas.
   Mokiniai skatinami prieš pamokas ir po jų, bei pertraukų metu aktyviai, prasmingai ir kūrybiškai leisti savo laisvalaikį. Vaikai poilsio erdvėse pasidalina gera nuotaika, teigiamomis emocijomis, knygose ieško reikiamos informacijos. Edukacinėse erdvėse sudarytos sąlygos vykti įvairioms neformaliojo švietimo veikloms, netradicinėms pamokoms bei edukaciniams užsiėmimams.
   Šio projekto dėka ugdomas gimnazijos moksleivių bendruomeniškumas ir aktyvumas.

Asta Dzikevičienė Semeliškių gimnazijos direktorė