MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

Sukas laiko ratas

Sukas laiko ratas: metus pradedame Adventu, Kalėdomis, o užbaigiame Trimis Karaliais. Vienus renginius keičia kiti.
    Gruodžio mėnesį prasideda darbymetis: parodos, konkursai, karnavalas, interjero puošimas, šventiniai koncertai. Semeliškių gimnazijos mokiniai ir mokytojai aktyviai dalyvauja gimnazijos, savivaldybės, respublikiniuose bei tarptautiniuose renginiuose.
    Laukimo laikotarpiu mokiniai karpė karpinius, kuriais puošė mokyklos langus, kūrė kompozicijas iš gamtinių medžiagų, nėrė snaiges, gamino angeliukus, kalėdinius atvirukus, kepė meduolius. Gimnazijos erdvės pasipuošė kalėdinėmis kompozicijomis. Dalyvavome Elektrėnų savivaldybės meno mokyklos organizuotame interjero ir eksterjero puošimo konkurse „Žiemos pasaka“. Dailės mokytoja Eglė Matonienė su vienuoliktokais konkursui sukūrė šmaikščių besmegenių būrį. Originalią, ekologišką kompoziciją „Apšerkšniję mūsų žiemos“ kartu su mokiniais sukūrė technologijų mokytojos Snieguolė Klimovičienė, Meilutė Rašimienė ir tikybos mokytoja Nijolė Ustilienė. Dešimtos klasės mergaitės su mokytoja Meilute Rašimiene kepė kalėdinius meduolius Elektrėnų senelių namuose gyvenantiems senoliams. Penktos klasės mokiniai dalyvavo akcijoje „Pasveikink buvusį mokytoją“. Akcijos metu gamino kalėdinius atvirukus, kuriais pradžiugino buvusius mokyklos mokytojus.
    Technologijų mokytoja Snieguolė Klimovičienė ir tikybos mokytoja Nijolė Ustilienė su šeštos klasės mokiniais dalyvavo respublikiniame dailės, technologijų ir dorinio ugdymo konkurse – parodoje „Po angelo sparnu“. Jų kūrybinis darbas pelnė trečią vietą.
    Technologijų mokytoja Meilutė Rašimienė ir mokinės: 7 klasės Danielė Ustilaitė, 9 klasės Kornelija Dzikevičiūtė ir 10 klasės Beatričė Ustilaitė dalyvavo tarptautiniame konkurse – parodoje „Kalėdų senelio kojinė“. Beatričės Ustilaitės darbas „Gamtos fantazija“ 9 – 12 klasių grupėje laimėjo pirmą vietą.
    Sveikiname laimėtojus, garsinančius Semeliškių gimnaziją.

Parengė mokytoja Meilutė Rašimienė

Kompozicija iš senų knygų

"Žiemos pasakos " pristatymas Elektrėnuose

Akcija "Pasveikink buvusį mokytoją"