Laikas keistis

„Laikas keistis“ – taip vadinasi Samariečių bendrijos Vilniaus skyriaus projektas, į kurio vykdymą birželio mėnesį įsitraukė Semeliškių gimnazija. Tai yra antras projektas, kurį vykdome kartu su samariečiais. Buvo jau dvi veiklos, kurių rezultatas – plati šypsena ir džiaugsmu spindinčios vaikų akys. Į mokyklą tėvelių sutikimu atvyksta psichoterapeutė su bendravimo su vaikais apmokytu šuniuku. Kaip laukė šių susitikimų vaikai! Jie pasitinka gydytoją, padeda jai panešti reikalingas užsiėmimams priemones. Ir didžiausia laimė - paimti į rankas pavadėlį ir ateiti su šuniuku į užsiėmimo patalpas. Susitikimai būna labai įdomūs, jų laikas vaikams atrodo akimirka (užsiėmimas tęsiasi vieną valandą). Vaikai pamiršta apie problemas, ligas, konfliktus, pagerėja jų savijauta, atsiskleidžia geriausios jų savybės. Negali būti blogas žmogus, jei jis myli gyvūnėlius, rūpinasi jais , padeda silpniesiems. Mūsų vaikai tokie. Prasidėjo atostogos, jų metu pailsėsime visi, ir mūsų draugas šuniukas irgi (žinoma, ir gydytoja). Vaikų prašymu tikimės naujų susitikimų naujais mokslo metais.

Socialinė pedagogė Teresa Seržantovič