Semeliškių ketvirtokai aktyviai dalyvauja respublikiniuose konkursuose ir projektuose

Kovo 11-osios proga Semeliškėse gyva tradicija pasidžiaugti tais, kas jas garsina Lietuvoje. Šiemet ketvirtokai ( mokyt. Vaita Vitkauskaitė) tikrai turi kuo pasidžiaugti!
   9 padėkos iš Lietuvos Respublikos Seimo narės Irenos Haase vardu skelbto piešinių konkurso "Laisvės karta sako jiems ačiū".
   I-a vieta ( ketvirtų klasių mokinių grupėje) respublikiniame 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse " Kalėdų stebuklo belaukiant", kurį organizavo Plungės rajono Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija. Šiuo konkursu buvo siekiama ugdyti mokinių kūrybiškumą, meninio žodžio suvokimą, mokyti mokinius dailaus rašto. Sulaukta 159 vaikų kūrybos darbų iš visos Lietuvos ugdymo įstaigų. Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazijos 4 kl. mokinė D. Slomskaitė užėmė I – ą vietą.
   3 diplomai ir prizai šalies 1-4 klasių mokinių piešinių konkurse ant savo pačių pasigaminto popieriaus " Žemė, jei nenustosime teršti". Konkurse dalyvavo daugiau nei 430 darbų iš daugiau nei 100 mokyklų. Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazijos 4 klasės mokinių G. Kasparavičiaus, D. Slomskaitės ir G. Barišauskaitės darbai pateko į daugiausiai balsų surinkusiųjų 30-tuką.
   Ketvirtokų piešiniai dalyvauja respublikinėje ikimokyklinio-priešmokyklinio ir bendrojo lavinimo ugdymo įstaigų vaikų piešinių fotografijų virtualioje parodoje „Mano mylimiausias laukinis gyvūnas“ , kurią Žemės dienai paminėti rengia Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus.
   Dalyvaujame respublikiniame pradinio ugdymo pedagogų ir vaikų projekte ,,Garbingas vardas - Lietuva”, skirtame Lietuvos vardui paminėti.
   3 darbai dalyvauja šalies 1-4 klasių mokinių lipdinių konkurse " Aš noriu išlikti".
   Dalyvaujame respublikiniame priešmokyklinio ir I-IV klasių mokinių kompiuterinio atviruko konkurse „ Kuo aš galiu padėti Žemei?“, skirtame Pasaulinei Žemės dienai paminėti.
   Drauge su pirmokais ( mokyt. D. Šareikienė) dalyvaujame respublikiniame švietimo įstaigų kūrybiniame projekte ,,Mūsų žemė – tai didelis vieškelis, o mes, žmonės keliautojai“.
   Ketvirtokai džiaugiasi ir sveikina visus Kovo 11-tosios proga.

Mokytoja Vaita Vitkauskaitė