Kovo 11-osios šventė Semeliškių gimnazijoje

Kovo 10 d. Semeliškių gimnazijos bendruomenė minėjo Lietuvos respublikos nepriklausomybės atkūrimo tridešimt trečiasias metines. Šventę organizavo 6 klasės mokiniai. Laisvės atkūrimo dienos minėjimas pradėtas Lietuvos Respublikos himnu. 1990 m. kovo 11-osios įvykius priminė edukacinis vaizdo pasakojimas. Šventėje gražiausios dainos ir žodžiai skambėjo Lietuvai. Šeštos klasės mokiniai atliko G. Paškevičiaus dainą „Mano kraštas“, o kartu su antrokais- S.Bradūno „Yra šalis- Lietuva“. 7 klasės mokinė Alvita Nastulevičiūtė atliko nuotaikingą S. Bredis kūrinį akordionu „Koncertinė miniatiūra“. Pagal popoliarią V. Baumilos ir Sofijos dainą „Galingi“ šoko 4-5 klasių mergaitės. Šventė baigėsi J. Marcinkevičiaus eilėrasčiu „Dainuoju Lietuvą“.

6 kl. vadovė S. Klimovičienė