KORUPCIJOS PREVENCIJA

Konstitucijos diena

Šių metų spalio 25 d. Beižionių daugiafunciame skyriuje vyko garsinio skaitymo konkursas, skirtas Konstitucijos dienai.
   Kuo ši diena yra svarbi, trumpai papasakojo lietuvių kalbos mokytojas A. Lukša. Po to suskambo eilės.
   Labai gražiai pasirodė pradinių klasių mokiniai, parengti jų mokytojų O. Kozėllienės bei G.Ašmenaitės. Daugelis dalyvių skaitė eiles atmintinai.
   Vertinimo komisija – šio skyriaus vedėja J. Bekešienė ir mokytoja L. Makūnienė – nusprendė, kad nugalėtojus siūlys ir rinks visi renginio dalyviai.
   Dvi pirmąsias vietas laimėjo 7 kl. mokinys Ž. Jusevičius ir jungtinis trijų pradinių klasių moksleivių kolektyvas. Antrąją vietą – Deimantė. Trečioji atiteko Brigitai Augūnaitei.
   Rinkimams įvykus, pabaigos žodį tarė skyriaus vedėja J. Bekešienė.