Būrelio „Kompiuterija 5-10 klasėse“ renesansas

Visada gera prisiminti senai užmirštus dalykus ir juos atgaivinti, taip atsitiko su būrelio „Kompiuterija 5-10 klasėse“ dalyviais. Mokiniai 2022-2023 mokslo metais užsiėmimų metu pradėjo konstruoti elektronikos schemas, susipažino su elektronikos elementais (varža, kondensatoriumi, tranzistoriumi ir kt.). Smagu, kad mokiniai domisi kaip veikia visi elektroniniai prietaisai, ką schemose atlieka konkretus jos elementas.
   Per mokslo metus įgyvendinome apie dešimt projektinių darbų. Įsimintiniausia patirtis buvo „Metalo detektorius“. Mokiniai mokyklos teritorijoje su juo surado žemėje užsilikusio metalo.
   Birželio 5 d. informacinių technologijų kabinete buvo surengta mokinių darbų parodą. Parodos lankytojams patiko sukonstruoti darbai, ypač „Elektroninis kauliukas“. Kitais mokslo metais tikimės sulaukti naujų šio užsiėmimo dalyvių. Vykdysime dar daug naujų projektų.

Tomas Bukinas