KLIMATO MUZIEJUS

Esame paskutinė karta, kuri dar gali kažką pakeisti. Tik sąmoningai besielgianti žmonija galės toliau laimingai gyventi. Kodėl taip yra? Ką galime ir turime daryti? Į šiuos klausimus 33 gimnazijos 6-10 klasių mokiniai ieškojo atsakymų integruotoje gamtos ir žmogaus, biologijos ir geografijos veikloje 2022-06-02 dieną į Trakus atvykusiame mobiliame Klimato muziejuje. Valdo Adamkaus žodžiais tariant, gamtosauga įmanoma tik tada, kai visuomenė pati, niekieno neįpareigota, daro įtaką valdžiai – tuomet galima laukti rezultatų. Todėl atėjo laikas, kai visi mes – visuomenė – turime ištiesti pagalbos ranką planetai ir sau. Klimato kaita ir kitos ekologinės problemos gali būti sprendžiamos visų mūsų. Ekologinė savimonė, tvarumo įgūdžiai – būtini šiandieniniame pasaulyje.

Aušrelė Kieliūtė