Edukacinė išvyka į Kernavę

Birželio 6 d. pirmos klasės mokiniai vyko į edukacinę išvyką į Kernavę. Susipažino su UNESCO Pasaulio paveldu - Kernavės archeologine vietove, priešistore ir viduramžiais. Pirmokai stebėjosi piliakalnių aukščiu, grožėjosi iš aukštai Pajautos slėniu. Mokiniams patiko lankytis Kernavės viduramžių miestelyje. Jame kruoščiai apžiūrėjo kiekvieną amatininkų kiemelį, pastatus bei juose esančius namų apyvokos daiktus. Pirmokai suskaičiavo kiek piliakalnių yra Kernavėje. Sustoję prie Vytauto Didžiojo paminklo, giedojo Lietuvos Respublikos himną. Nekantravo grįžę namo, savo įspūdžius papasakoti tėveliams ir kartu su jais apsilankyti vyksiančiame archeologijos festivalyje ,,Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje“ Už šią puikią edukacinę išvyką dėkojame Semeliškių gimnazijos direktorei Astai Dzikevičienei.

Pradinių klasių mokytoja Janė Rusakovienė