MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

Netradicinė pamoka Aukštadvario kartodrome

Spalio 17 dieną , 8-os ir 10-os klasių mokiniai vyko į Aukštadvario kartadromą, kuriame vyko netradicinė pamoka „Kreivaeigis judėjimas gamtoje ir technikoje“. Šią smagią, netradicinę pamoką sugalvojo fizikos mokytoja S. Klimovičienė.
    Kelionės metu ir kartodrome mokiniai fiksavo kreivaeigio judėjimo pavyzdžius gamtoje ir technikoje. Važiuodami kartingais, stebėjo, kaip įcentrinė jėga priklauso nuo posūkio kreivumo spindulio.
   Mokiniai grįžo atgal į mokyklą kupini užplūdusių emocijų. Gavę asmeninius važiavimo rezultatus, per fizikos pamoką apskaičiavo savo vidutinį greitį kiekviename rate ir visame kelyje.
   Atrodo, kad vairuoti kartingą yra malonu ir visiškai paprasta , bet pasirodo tai yra FIZIKA! Tokia pamoka visiems įsiminė ir labai patiko.

Parengė 8 klasės mokinė Simona Vėželytė