Išvyka į Vytauto Didžiojo karo muziejų

Semeliškių gimnazijoje jau ne pirmus metus vyksta konkursas „Geriausiai lankanti klasė“. Jo tikslas – gerinti mokinių pamokų lankomumą gimnazijoje. Šiais mokslo metais konkursą ,,Geriausiai lankanti klasė“ 5 – 8 klasių grupėje laimėjo šeštos klasės mokiniai. Geriausiai lankančios klasės mokiniai bus apdovanoti prizu – kelione į Vytauto didžiojo karo muziejų. Vytauto Didžiojo karo muziejus – vienas seniausių Lietuvos muziejų, įsteigtas 1919 m. Lydimi muziejaus gido, mokiniai susipažino su muziejuje eksponuojamais archeologiniais radiniais, šaltaisiais ir šaunamaisiais ginklais, amunicijos rinkiniais, pasakojančiais apie Lietuvos valstybės ir karybos istorijos raidą; „Lituanicos“ skrydžio per Atlantą daiktais ir dokumentais, fotonuotraukų kolekcijomis; užsienio valstybių kariuomenių uniformų kolekcija, dokumentų ir knygų rinkiniais.

6 kl. vadovė S.Klimovičienė