Kalėdinis karnavalas „Septyni gyvenimo etapai”

Keičiasi metų laikai, keičiasi žmogaus gyvenimo etapai. Žiemos metų laikas pašykštėjo sniego ir šaltuko, tačiau su kaupu atseikėjo šventinio karnavalo šurmulio. Žmogaus gyvenimo etapai atsiskleidžia įvairiomis amžiaus tarpsnio spalvomis, o kalėdinis karnavalas gyvenimo etapų kaleidoskopą atskleidė išradingai ir įdomiai..
   Gruodžio 20- ąją, prieš atostogas Semeliškių gimnazijoje vyko tradicinis kalėdinis karnavalas tema „Septyni gyvenimo etapai“. Karnavalo organizatoriai - 11 klasės mokiniai bei jų vadovė S.Klimovičienė. Vienuoliktokai pasiūlė temą, puošė aktų salę, organizavo šventę.
   5-12 klasių seniūnai burtų keliu ištraukė lapelius su žmogaus gyvenimo etapų pavadinimais: 5 klasė (vadovė O.Ročienė) - „Ankstyvoji vaikystė“, 6 klasė (vadovė T. Seržantovič) - „Senatvė“, 7 klasė (vadovė E.Valatkienė) - „Studentiškas amžius“, 8 klasė (vadovė E.Matonienė) - „Suaugęs žmogus“, 9 klasė (vadovas P.Liperskis) - „Vaikystė“, 10 klasė (vadovė N.Ustilienė) - „Brandus žmogus“, 12 klasė (vadovė J.Lėlienė) - „Paauglystė“. Kiekviena klasė išradingai pristatė gyvenimo etapus, linksmai ir žaismingai nagrinėjo kiekvieno amžiaus tarpsnio privalumus, ypatumus, problemas.
   Renginio pabaigoje netikėtai prasivėrė langas ir su vėjo gūsiu į sceną įšoko visiems gerai pažįstamas personažas Grinčas. Matyt, jis buvo pasiruošęs sugadinti šventę, pavogti dovanas bei Kalėdas. Tačiau šventinė vienuoliktokų daina užkrėtė Grinčą artėjančių šv. Kalėdų nuotaika, suminkštino jo širdį. Grinčas, pamiršęs savo piktus kėslus, atskubėjo į pagalbą gimnazijos pavaduotojai ugdymui, laikinai einančiai direktorės pareigas Asta Dzikevičienei ir padėjo mokiniams išdalinti saldžias dovanas. Kalėdų senelis įteikė bendrojo fizinio ugdymo mokytojo Juozo Gudeliūno įsteigtus padėkos raštus ir dovanėles už sportinius laimėjimus. Mokytojas buvo paskelbęs geriausio gimnazijos sportininko ir sportininkės rinkimus.
   Džiugi, prieššventinė nuotaika lydėjo ir po karnavalo. Mokiniai su klasių vadovais rinkosi į klases, vaišinosi saldžiomis vaišėmis, vieni kitiems linkėjo gražių švenčių ir, pakilios nuotaikos lydimi, išėjo žiemos atostogų.

11 klasės vadovė Snieguolė Klimovičienė