MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

KALĖDINIS KARNAVALAS

Gruodžio 22 d. Semeliškių gimnazijoje vyko tradicinis „Kalėdinis karnavalas“. Karnavalą organizavo 11 kl. mokiniai su klasės vadove O. Bukiniene ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Dzikevičiene. Renginio organizatoriai visiems dalyviams pasiūlė temą ,,Televizijos laidos“. Klasių atstovai ištraukė lapelius su televizijos laidų pavadinimais. Kalėdiniame karnavale dalyvavo ir televizijos laidas pristatė 5-12 klasių mokiniai bei mokytojai.
   Pirmieji pasirodė penktokai (kl.vadovė A. Laurynaitienė) su nuotaikinga ir išradinga „Gero vakaro ŠOU“ programa, kurioje dalyvavo ir kviestiniai svečiai- orų mergaitė (M.Šareika) bei ,,Sveikinimų koncerto“ vedėja V. Mainelytė (N. Ustilienė). Aštuntokai (kl. vadovė N.Ustilienė) sujungė naujosios ir senosios animacijos personažus. Garsioji Simpsonų šeima atrado senąją animaciją. Subtiliai ir meniškai 9 kl. mokiniai (kl. vadovė S.Klimovičienė) atskleidė niūrią „FARŲ“ realybę, šeštokai (kl. vadovė E. Matonienė) parodė filmuką apie ,,Iššūkį kaime“, vairavo traktoriuką, kuriam sugedo motoriukas. Septintokai (kl. vadovas P. Liperskis) pristatė dienos naujienas ir svarbiausius gimnazijos įvykius. 10 kl. mokinių (kl. Vadovė J. Lėlienė) rodoma televizijos laida „Lietuvos talentai“ nustebino netikėtais stiliaus sprendimais, atskleistais talentais. Vyriausieji gimnazistai– dvyliktokai (kl. vadovas P. Liperskis) pakvietė žiūrėti vieną populiariausių serialų „Moterys meluoja geriau“.
   Labiausiai žiūrovai laukė mokytojų pasirodymo. Klasių vadovai sveikino savo auklėtinius, dovanojo jiems muzikinius kūrinius, o žiūrovai negailėjo aplodismentų. Vienuoliktokai (kl. vadovė O. Bukinienė) kiekvienai laidai paruošė žaismingus, išradingus, nuotaikingus anonsus, o renginio pabaigoje visus pasveikino artėjančių švenčių proga ir padainavo kalėdinę dainą. Gimnazijos direktorė I. Adomėnienė kiekvienai klasei įteikė saldžiuosius prizus. Štai toks nuotaikingas ir linksmas buvo šis karnavalas, suteikęs daug teigiamų emocijų, džiuginęs šilta, kalėdine dvasia.

Parengė Semeliškių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Dzikevičienė