Akcija „Apleistas kapas”

Vėlyvas ruduo- tinkamiausias metas prisiminti tuos, kurie globoja mus iš aukštybių. Visais laikais lietuviai tikėjo, kad mirusieji nepalieka gyvųjų, jie ir po mirties globoja artimuosius. Todėl dirbant darbus, sprendžiant gyvenimiškas problemas, ar sunkią valandą, jeigu elgsimės teisingai- netruksime sulaukti pagalbos.
    Tęsiant praėjusių metų tradicijas, spalio 16 dieną buvo organizuota akcija „Apleistas kapas“. 10 klasės mokiniai ir mokytojos: Nijolė Ustilienė, Snieguolė Klimovičienė ir Meilutė Rašimienė lankėsi Semeliškių kapinėse. Akcijos tikslas- sutvarkyti apleistus kapus. Gimnazistai pasiskirstė į tris grupes ir ėmėsi kilnaus darbo.
   Akcijos metu buvo sutvarkyti penki nelankomi, apleisti kapai. Džiugu, kad Vėlinių dieną šalia išpuoštų ir žvakutėmis apkrautų kapų , mokinių sutvarkyti kapai ir juose besiilsintys, taip pat sulauks pagarbos ir ramybės.

Mokytoja Meilutė Rašimienė