Šalies 1-4 klasių mokinių piešinių konkursas „Kalėdų dovana 2020“

2020 metų gruodžio mėnesį Semeliškių gimnazijos pirmos klasės mokiniai Ada Dičė, Brigita Paulauskaitė, Goda Paulauskaitė, Liepa Makūnaitė, Klaudijus Nenortas, Austėja Apulskytė , Justė Klerauskaitė, Rokas Urbanovič, Emilija Venskutonytė (mokytoja Daiva Šareikienė) bei ketvirtos klasės mokiniai Deimantė Slomskaitė, Justas Narkevičius, Dainė Klerauskaitė, Rugilė Krivičiūtė, Goda Barišauskaitė, Saulė Jusevičiūtė (mokytoja Vaita Vitkauskaitė) dalyvavo šalies 1-4 klasių mokinių piešinių konkurse „Kalėdų dovana 2020“. Šiam konkursui buvo pateikti 648 darbai iš 71 ugdymo įstaigos. Labai džiaugiamės, kad Semeliškių gimnazijos 1 klasės mokinės Ada Dičė laimėjo I – ąją vietą , o Austėja Apulskytė - III – ąją vietą.
   Sveikiname nugalėtojas, o Panevėžio r. Velžio gimnazijai dėkojame už puikų konkurso organizavimą.

Mokytoja Daiva Šareikienė