SEMELIŠKIŲ GIMNAZIJA
Trakų g. 73, Semeliškės, Elektrėnų sav.; į.k. 190664977; semeliskes@gmail.com; tel (8 528) 32 537

PRADŽIA
STRUKTŪRA IR KONTAKTAI
ADMINISTRACINĖ INFORMACIJA
KORUPSIJOS PREVENCIJA
VEIKLOS SRITYS
GALERIJA
Neįgaliems

ŠVENTŲ KALĖDŲ BELAUKIANT

Išvyka į Molėtus
   Prieškalėdinis laikotarpis – laukimo, ramybės, susikaupimo, gerų darbų, kūrybinių idėjų, įvairių akcijų įgyvendinimo metas. Švenčių laukimas kviečia kurti, puošti ir puoselėti savo aplinką, skleisti kalėdinę nuotaiką, nurimti ir laukti stebuklo...
   Semeliškių gimnazijoje tęsiama graži tradicija – Šv. Kalėdų laukimą įprasminti gerais darbais, kūrybinėmis idėjomis, puošiant edukacines erdves ir organizuojant įvairias akcijas. Gimnazijos direktorė Asta Dzikevičienė organizavo kūrybinę edukaciją-parodą „Gražiausia Prakartėlė“. Kūrybinėse dirbtuvėse dirbo mokytoja M. Rašimienė, 1-8 klasių, I-IV gimnazijos klasių mokiniai bei PUG grupės vaikai kartu su savo klasių vadovais, tėveliais. Edukacijos dalyviai, pasitelkę fantaziją iš įvairių medžiagų, kūrė nuostabias prakartėles, kurios papuošė gimnazijos erdves ir priminė Viltį, gimstančią pasaulyje Šventų Kalėdų rytą.
   Mokinių sukurtais kalėdiniais žaisliukais buvo papuošta ir įžiebta vidiniame gimnazijos kieme auganti eglutė.
   Advento laikotarpiu tęsiamas ir kasmetinis projektas ,,Kalėdiniai karpiniai“. Kalėdiniais karpiniais pasipuošė gimnazijos klasių ir koridorių langai. Karpinius karpė 6, 7, 8, 9, 10 klasių mokiniai, vadovaujami technologijų mokytojos M. Rašimienės.
   Advento vainikas tapo neatsiejama Advento laikotarpio dalimi. Pradinių klasių mokiniai bei priešmokyklinės grupės vaikai neformaliojo švietimo užsiėmimų metu iš įvairių medžiagų kūrė Advento vainikus. Vieni jų papuošė klasių duris, kiti tapo Advento simboliais ir kas savaitę uždegant po vieną žvakę, įprasmino švenčių laukimą. Advento vainiku buvo papuoštas gimnazijos pastato fasadas. Fasado puošimu pasirūpino technologijų mokytoja M. Rašimienė kartu su pavaduotoja ugdymui N. Ustiliene bei darbuotoju J. Taraškevičiumi. Klasių vadovai kartu su mokiniais papuošė savo klases, o Mokinių taryba žaliaskares eglutes koridoriuose. Tikybos mokytoja Nijolė Ustilienė ir technologijų mokytoja M. Rašimienė vykdė akciją „Pasveikink buvusį mokytoją“. Technologijų mokytoja M. Rašimienė per technologijų pamokas su mokiniais kepė kalėdinius meduolius juos dekoravo ir vaišino visą gimnazijos bendruomenę bei dovanojo vienišiems Semeliškių miestelio žmonėms. Mokiniai kūrė atvirukus ir šventų Kalėdų proga sveikino vieni kitus, mokytojus ir vienišus garbaus amžiaus Semeliškių seniūnijos žmones. Dailės mokytoja E. Matonienė vykdė akciją „Kalėdinis atvirukas“. 5-12 klasių mokiniai piešė atvirukus ir surengė jų parodą. Mokytojas J. Gudeliūnas organizavo kalėdinį tinklinio turnyrą. Gruodžio 11-15 d. Mokinių taryba bendruomenę kvietė apsirengti kitaip ir visus nustebinti. 8 klasės ir I,III gimnazijos klasės mokiniai gimnazijos direktorės A. Dzikevičienės pakviesti, vadovaujami mokytojų M. Rašimienės, E. Matonienės jau trečius metus įsitraukė į pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės kalėdinių žaisliukų kūrimo akciją „Angelo sparnas“. 6 klasės vadovė D. Kurienė kartu su V. Pivarauskiene organizavo kalėdinių žaisliukų iš modelino edukaciją.
   Semeliškių gimnazijos bei Pastrėvio skyriaus vaikus pasiekė Kalėdų senelio dovanos. Už jas nuoširdžiai dėkojame UAB „Riamonai“, UAB „SANITEX“, ūkininkui R. Ramanauskui. Nuoširdi padėka visiems, padėjusiems skleisti artėjančių Šventų Kalėdų dvasią, šventinę nuotaiką. Nuoširdus AČIŪ direktoriaus pavaduotojui ūkio reikalams A. Buividavičiui už pagalbą, puošiant gimnazijos eglutę.
   Nuo lapkričio mėnesio pradžios prasmingi mokinių ir mokytojų darbai džiugino ne tik gimnazijos bendruomenę, bet ir atvykstančius svečius. Per Šv. Kalėdas visi laukiame stebuklo ir dovanų. Bet didžiausia dovana – kūrybinga ir vieninga bendruomenė, puiki kiekvieno nario savijauta, jauki, šilta aplinka.


Parengė Semeliškių gimnazijos direktorė Asta Dzikevičienė