Kultūrinė – pažintinė diena „Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 15 d. priešmokyklinės grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai pasipuošę kalėdinėmis kepurėlėmis skubėjo į Semeliškių gimnazijos aktų salę. Ten jų laukė du linksmi Bricks4 Kidz nykštukai su išradinga Lego edukacija. Tik įėjus į salę, mokinių dėmesį patraukė dėžės su spalvingomis Lego kaladėlėmis. Pirmiausia nykštukai vaikus supažindino su Advento ir Kalėdų tradicijomis, papročiais, žiemos švenčių personažais. Tuomet prasidėjo smagus Lego statinių konstravimas. Su dideliu susidomėjimu mokiniai konstravo eglutes, elnius, sniego zombius, besmegenius, Grinčus.
   Edukacijos metu vaikai dirbo grupelėse. Gebėjo ne tik tarpusavyje draugiškai susitarti, bet ir kūrybiškai įgyvendinti savo idėjas. O kaip gi kalėdinė edukacija be dovanų! Linksmieji nykštukai visiems edukacijos dalyviams už kūrybingą ir išradingą darbą įteikė saldžias dovanėles.

Pradinių klasių mokytoja Janė Rusakovienė