ŠVENTŲ KALĖDŲ BELAUKIANT

Prieškalėdinis laikotarpis – gerų darbų, kūrybinių idėjų, įvairių akcijų metas. Artėjančių švenčių laukimas sklando ore ir kviečia mus skleisti kalėdinę nuotaiką, puošti savo aplinką, džiaugtis, bendrauti...
   Semeliškių gimnazijoje tęsiama graži tradicija – šv. Kalėdų laukimą įprasminti gerais darbais, kūrybinėmis idėjomis, puošiant edukacines erdves ir organizuojant įvairias akcijas. Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui l. e. direktoriaus pareigas Asta Dzikevičienė organizavo kūrybinę edukaciją „Kalėdinių žaisliukų gaminimas“. Kartu su mokiniais kalėdinius žaisliukus gamino pradinių klasių mokytojos Vaita Vitkauskaitė, Daiva Šareikienė, Janė Rusakovienė, Irutė Rulevičienė, technologijų mokytojos Meilutė Rašimienė, Snieguolė Klimovičienė, Eglė Matonienė. Edukacijos dalyviai, pasitelkę fantaziją, kūrė kalėdinius žaisliukus- varpelius.
   Gruodžio 5 d. vyko akcija „Papuošk eglutę gimnazijos kieme“. Savo sukurtais kalėdiniais žaisliukais vyresniųjų klasių mokiniai puošė eglutę, augančią vidiniame gimnazijos kieme.
   Buvo tęsiamas ir kasmetinis projektas ,,Kalėdiniai karpiniai|“. Gimnazijos languose puikavosi šmaikštūs peliukai, 2020-ųjų metų simboliai. Karpinius karpė dešimtos, šeštos ir devintos klasės mokiniai su technologijų mokytoja Meilute Rašimiene. Būrelio „Jaunieji floristai“ nariai ir technologijų mokytoja S. Klimovičienė panaudojo vasaros metu surinktas gamtines medžiagas. Floristai karpė, klijavo snaiges, eglutes, laimę nešančius simbolius- pasagas. Floristinės kompozicijos papuošė mokomųjų kabinetų duris. 12 ir 9 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojos M. Rašimienės, pagamino įdomius nykštukus ir briedžiukų šeimyną. Briedžiukai įsikūrė vidiniame gimnazijos kieme, po eglute, o žaismingi nykštukai išsibarstė po visą kiemą. Mokytojos M. Rašimienė ir S. Klimovičienė gimnazijos koridoriuose įrengė šviečiančias kalėdinių angelų instaliacijas.. Lietuvių kalbos mokytoja Jolita Lėlienė tęsė projektą „Knygų Kalėdos“ ir kvietė mokinius dovanoti knygas gimnazijos bibliotekai. Tikybos mokytoja Nijolė Ustilienė ir technologijų mokytoja M. Rašimienė vykdė akciją „Pasveikink buvusį mokytoją“. Mokiniai kūrė atvirukus ir šventų Kalėdų proga sveikino buvusiuosius mokytojus. Kūno kultūros mokytojas Juozas Gudeliūnas organizavo kalėdinį kvadrato turnyrą. Mokiniai rinko patį geriausią gimnazijos sportininką. Mergaičių kategorijoje nugalėjo 10 klasės mokinė Agnė Markevičiūtė, berniukų grupėje nugalėjo du mokiniai: 10 klasės mokinys Arnas Liudvinavičius ir 11 klasės mokinys Lukas Ustila.
   Nuo lapkričio mėnesio pradžios mokinių ir mokytojų geri ir gražūs darbai džiugino ne tik gimnazijos bendruomenę, bet ir atvykstančius svečius. Per šv. Kalėdas visi laukiame stebuklo ir dovanų. Didžiausia dovana - nuoširdus tarpusavio bendravimas ir bendradarbiavimas, jauki, šilta mus supanti aplinka. Šiuos stebuklus ir dovanas kuriame mes patys.
   Nuoširdi padėka visiems, padėjusiems skleisti šventų Kalėdų dvasią, šventinę nuotaiką. Nuoširdus AČIŪ direktoriaus pavaduotojui ūkio reikalams A. Buividavičiui už pagalbą, puošiant gimnazijos eglę.

Parengė Semeliškių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Dzikevičienė