Išdrįsk kalbėti

Kovo 7-tą dieną Semeliškių gimnazijoje apsilankė kompetentingas kalbėtojas- Tomas Kazlauskis. Improvizacijos teatro „IMPRO Kaunas“ aktorius atvyko su užduotimi – atskleisti viešojo kalbėjimo paslaptis bei pagelbėti su iškilusiomis viešojo kalbėjimo problemomis ir baimėmis. 8-11 klasių mokiniai dalyvavo mokymuose „Išdrįsk kalbėti“, kuriuose mokėsi tinkamos laikysenos, rankų, kojų pozicijos, akių kontakto bei kaip paslėpti atsiradusį jauduliuką. Mokiniai bandė kalbėti spontaniškai įvairiausiomis temomis, išlaikant kalbos struktūrą. Edukacijai pasibaigus, pagilinę žinias ir įsisavinę daug naujų patarimų, jaunimas į ateitį žengs užtvirtintai su naujomis viešojo kalbėjimo žiniomis.

Rugilė Lėliūtė ir Viltė Bielskytė