MOKYKLA
PEDAGOGAI
VEIKLA
KONTAKTAI

Kaimo vietovių krepšinio varžybos Semeliškių gimnazijoje

Sausio 10ąją į Semeliškių gimnazijos sporto salę sugužėjo krepšinio pasiilgę jaunieji krepšininkai ir net krepšininkės. Čia vyko kaimo vietovių draugiškos varžybos 3x3 , kuriose dalyvavo Semeliškių gimnazijos mokiniai ir svečiai iš Beižionių bei Kietaviškių. Buvo labai džiugu matyti tiek daug sportiško jaunimo. Susidarė net 4 mergaičių ir 7 berniukų komandos. Šių varžybų prizas buvo itin puikus – pirmos vietos nugalėtojai gavo taurę, diplomus ir kelionę į zonines varžybas Ukmergėje, visi kiti – diplomus ir padėkas už nuostabų žaidimą. Po įtemptos kovos pirmąją vietą tarp mergaičių laimėjo komanda „fuksės“, kurią sudarė Dovilė Nenortaitė, Sandra Kazakevičiūtė, Augustė Sindaravičiūtė ir Ignė Makarevičiūtė. Antrąją vietą užėmė – komandos kapitonės Karolinos Nenortaitės vedama komanda „septintokės“, šios perspektyvios merginos komandą sudarė dar trys narės: Vigailė Malakauskaitė, Agnė Markevičiūtė ir Miglė Čirvinskaitė. Trečios liko – Paulinos Salemonaitės, Indrės Sapiževos ir Gabrielės Našlenytės komanda. Garbingą ketvirtą vietą užėmė Beižionių mokyklos mergaičių komanda, kurioje buvo viena perspektyviausių sportininkių Sandra Gurskaitė ir tai pat dar dvi Beižionietės: Raminta Palionytė ir Kristina Smoliak. Tarp berniukų geriausia komandą buvo ir pirmąją vietą užėmė Gabrieliaus Bielskio, Adomo Kazakevičiaus ir Arno Liudvinavičiaus komanda. Antrąją vietą užėmė komanda „Paulius“, kurią sudarė: Paulius Paliokas, Antanas Nevedomskas, Aivaras Krasimovas ir Mantas Šareika, trečia vieta džiaugėsi komanda „devintokai“ su Roku Marcinkevičiumi, Rimvydu Voveriu ir Edvinu Ališausku. Ketvirti liko 8klasės komanda, kartu su Luku Ustila, Karoliu Čirvinsku ir Kęstučiu Šareiva. Penktosios vietos nugalėtojais tapo svečiai iš Beižionių, komandą sudarė: Marijus Suchockas, Mantas Makarevičius, Darius Rudalevičius ir Rytis Jankevičius. Šeštą ir septintą vietą užėmė svečiai iš Kietaviškių, pirmąją komandą sudarė: Edvinas Kaulavičius, Eimantas Vasiliauskas ir Ugnius Vasiliauskas, antrąją: Egidijus Bernotas Mantas Ščerbavičius ir Matas Kriugžda. Varžybos, be teisėjų, juk ne varžybos – ar ne? Šioms varžyboms teisėjavo varžybų organizatorius –Juozas Gudeliūnas ir Semeliškių Gimnazijos 3 gimnazijos klasės mokinys ir gimnazijos mokinių savivaldos narys – Edmundas Ališauskas. Varžybose – laimėjo draugystė! Tikimės, kad kitais metais sulauksime dar gausesnio krepšininkų, o ypač krepšininkių būrio!

Parengė 1 gimnazijos klasės mokinė Dovilė Nenortaitė