KORUPCIJOS PREVENCIJA

„Go Youth!“ – trišaliai jaunimo mainai

„Go Youth!“ – trišaliai jaunimo mainai, kuriuose Semeliškių vidurinė mokykla bendradarbiavo su Rygos lietuvių vidurine mokykla (Latvija) bei Čosnovo jaunimo organizacija (Lenkija). Projekto tikslas buvo ugdyti kūrybinį potencialą bei skatinti tarpkultūrinį mokymąsi, o pagrindinė tema – menas ir kultūra. Jaunimo mainai vyko šalia Semeliškių esančiame miestelyje - Jovariškėse, rugpjūčio 5 -13 dienomis, 2012. Tarp pagrindinių projekto veiklų turėjome dekupažo, sagių ir muilo gamybos, piešimo ant stiklo, popieriaus plastikos užsiėmimus, tarpkultūrinį vakarą, taip pat susitikome su Semeliškių bendruomene. Jaunimo mainų dalyviai turėjo galimybę ne tik daugiau sužinoti apie vieni kitų kultūras, bet ir išmokti įvairių, galbūt dar nebandytų, rankdarbių technikų. Viso projekto metu tiek grupę iš Semeliškių vidurinės mokyklos, tiek ir jaunimą, atvykstantį iš kaimyninių šalių, koordinavo ir lydėjo mokytoja Janė Rusakovienė, o projektą finansavo programa „Veiklus jaunimas“. (Nuotraukos čia)