Inkilų kėlimo akcija

Pasitinkant pavasarį, gimnazijos biologijos mokytoja A. Dzikevičienė kartu su 7,8,9,10 klasių mokiniais ir techninio personalo darbuotojais iškeliavo į gimnazijos kiemo teritoriją, pilną medžių – inkilų kelti...
   Iš viso sumeistrauta ir iškelta penkiolika inkilų. Inkilėliai patys įvairiausi – nuo pačių meniškiausių, tobuliausių iki pačių paprasčiausių. Juk, gaminant inkilą, svarbu procesas, kuris padaro glaudesnį emocinį ryšį tarp vaiko ir tėvelių, suteikia meistrystės įgūdžių ir žinių apie gamtą. Meilė gamtai mus moko būti geresniais vieni kitiems.
   Gamtininkai sako, kad pavasarį pranašauja ne šylantis oras, tačiau paukščių giesmės. Akcijos dalyviai viliasi, kad gimnazijos žaliosiose zonose apsigyvens naujų paukščių šeimynų.
   AČIŪ dalyvavusiems akcijoje.

Parengė: biologijos mokytoja A. Dzikevičienė