Geriausiai lankanti klasė

Geriausiai lankanti klasė. Taip vadinasi Semeliškių gimnazijos prevencinis projektas, kurį finansuoja Elektrėnų savivaldybė. Nuo rugsėjo pirmos dienos visų klasių mokiniai įsijungia į konkursą, kurio metu gegužės 30 dieną buvo nustatyta geriausiai lankanti klasė. Pradinių klasių grupėje geriausiai lankė pirmokai, jie gavo šakotį. 5-8 klasių tarpe laimėjo šeštokai, jie birželio 16 dieną važiavo į Kauną, aplankė Karo muziejų, pasižvalgė po miestą. O gimnazijos klasių tarpe atsakingiausi buvo devintokai. Jiems kaip geriausiai lankančiai klasei buvo skirta nemokama kelionė į Palangą. Nuostabus oras, saulė, jūra... Tai kiekvieno svajonė, o devintokams ji išsipildė birželio 16 dieną. Jie ne tik pabuvojo prie Baltijos jūros, pasidžiaugė švelniomis bangomis, pasigrožėjo Palanga, bet du kartus kirto Lietuvos teritoriją. Tegul nors ir pro autobuso langą, bet vis vien pamatė, kokia graži yra Lietuva. Kai kur trumpam sustojome, padarėme nuotraukas. Grįžome su puikia nuotaika ir ryžtingai nusiteikę ir kitais mokslo metais kovoti už pergalę šiame konkurse. Mokinius lydėjo istorijos mokytoja Ona Kozėllienė ir projekto autorė socialinė pedagogė Teresa Seržantovič.

9 klasės auklėtoja Teresa Seržantovič