SEMELIŠKIŲ GIMNAZIJOS PRADINUKŲ EKSKURSIJA Į ELEKTRĖNŲ PRIEŠGAISRINĘ GELBĖJIMO TARNYBĄ

Spalio 12 - 13 dienomis Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazijos 1 -4 klasės vyko į ekskursiją į Elektrėnų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Mokinius maloniai pasitiko inspektorė Audronė Pusvaškė ir papasakojo apie šios tarnybos veiklą. Su mokiniais aptarė priešgaisrinę saugą ir kaip derėtų elgtis gaisro metu. Vėliau gelbėtojai mokiniams parodė priešgaisrines gelbėjimo mašinas, jų įrangą. Mokiniai galėjo viską apžiūrėti, patyrinėti, pasimatuoti. Jiems buvo pademonstruota mašina su 29 m ilgio ištiesiamomis kopėčiomis, kurios panaudojamos gesinant aukštus pastatus. Mokiniai buvo smalsūs, žingeidūs. Visi norėjo pamatyti, palaikyti rankose, išbandyti gelbėtojų priemones. Džiugiai kopė į mašinos kabiną, bokštelį. Grįžę į klases ir namus mokiniai žavėjosi gelbėtojų darbu, dalijosi patirtais įspūdžiais.
   Nuoširdžiai dėkojame Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojams už bendradarbiavimą ugdant jaunąją kartą. Toks, netradicinėse erdvėse vykstantis ugdymas, mokiniams padeda lengviau įsisavinti informaciją bei sukelia daug neužmirštamų įspūdžių.

3 klasės mokytoja Janė Rusakovienė ir socialinė pedagogė Gintarė Vaitkevičiūtė