Gegužė – šeimos mėnuo

Pavasaris yra puikus laikas švęsti meilę, draugystę ir šeimos šventes. Žydintys laukai ir pievos, skaisčiu žalumu sprogstantys medžiai, svaiginančiam baltume skęstantys sodai, permainingos oro temperatūros sužadina mūsų kūrybiškas mintis, norą įsimylėti, keistis ir keisti pasaulį aplink save, išdainuoti dėkingumo žodžius. Gegužės 16 dieną Semeliškių gimnazijoje vyko renginys ,,Gegužė – šeimos mėnuo“, skirtas Tarptautinei Šeimos dienai paminėti. Mėnuo paskelbtas šeimos mėnesiu, nes pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiame Motinos dieną, o pirmąjį birželio sekmadienį – Tėvo dieną. Tad tikrai simboliška tarp šių dviejų svarbių datų paminėti ir Vaiko dieną: šiemet ji pirmą kartą bus minima gegužės 17-ąją. Visų klasių mokiniai intensyviai ruošėsi šiai šventei, nes norėjo nustebinti ir pradžiuginti savo šeimos narius. Renginyje skambėjo patys gražiausi ir nuoširdžiausi žodžiai tėvams, netrūko nei dainų, nei šokių. Mokiniai sukūrė malonią ir jaukią aplinką tėveliams, mokytojams, draugams. Šventinį koncertą sveikinimo žodžiais pradėjusi direktorė A. Dzikevičienė pažadėjo, kad nuo šiol ši šventė iš tikrųjų taps nauja mokyklos tradicija. Renginio perliukais buvo: 5klasės mokinė Milda, visa dainuojanti ir alyvomis kvepianti 9 klasė, mažieji fleitininkai, Rokas su gitara, talentingi trys akordeonistai, vikrios šokėjos, savo eiles skaičiusi Miglė... kur jau šypsenomis pasipuošęs jungtinis pradinukų choras!! Linksmosios renginio vedėjos Karolina Šareikaitė ir Karolina Luščinskaja ne kartą visiems priminė, kad tik iš mylinčios šeimos į pasaulį išeina mylintys vaikai ir aplinkui save sėja gėrį ir džiaugsmą. Kiekvienai šeimai nuoširdžiai linkime laimės, meilės sveikatos, pasisekimo ir švento sutarimo.

Parengė lietuvių kalbos mokytoja J. Lėlienė