GARSO MAGIJA

Dar stovint už aktų salės durų buvo galima pajausti svaigų ir malonų smilkalų kvapą, o joms prasivėrus sutikome žavingąją balsingąją Agnę Dragūnaitę, laikančią rankose spindinčius Tibeto varpus. Turėjome malonaus laiko valandėlę, kurios metu pasinėrėme į Tibeto varpų garsus: tai užsiėmimas, plečiantis akiratį, jungiantis rytų ir vakarų kultūras, atskleidžiantis žmogaus prigimtinį potencialą – proto galimybes, padedantis suvokti darnos vertę, primenantis etikos normas, įkvepiantis jų laikytis. Patyrėme, kad garsas gali būti ne tik girdimas, bet ir matomas... Tačiau įspūdingiausia buvo tai, kad garsą, pasirodo, galėjome ir paliesti! Atrodytų, kad edukacija apie garsą, tačiau iš tiesų ji – apie proto galią, nes instrumentui skambėti ir norui materializuotis reikia tokių pačių sąlygų. Sužinoję svajonių išsipildymo mechanizmą, iš edukacijos išėjome atsipalaidavę, pakylėti, nusiteikę optimistiškai, įkvėpti naujam, norimam gyvenimui... Nes svajonės pildosi! Tik tam reikia trijų dalykų. Kokių? Semeliškių gimnazijos mokiniai tai žino!
   Kultūros paso renginių organizatoriaus „Sintezija“ tarpdisciplininės menininkės Agnės Dragūnaitės edukacija „Garso magija. Svajonės pildosi“ 1-10 klasių mokiniams ir mokytojams vyko 2023-04-25 ir 2023-04-27 dienomis.

Daina Kurienė