MOKYKLA
VEIKLA
KONTAKTAI

Konkursas „Lietuvos gamtininkas“

Gegužės 8 d. Semeliškių gimnazijos 7 klasės mokinė D. Ustilaitė ir mokytoja A. Dzikevičienė vyko į Kauno zoologijos sodą. Jame vyko 5-8 klasių respublikinio mokinių gebėjimų konkurso „Lietuvos gamtininkas“ II- asis etapas.
   I- ajame etape dalyvavo 266 mokiniai iš įvairių Lietuvos kampelių. Į renginį buvo pakviesti 34 mokiniai, laimėję konkurso atrankos etapą.
   Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus metodininkė Rita Babiedaitė. Ji supažindino su zoologijos sodo taisyklėmis. Po trumpo instruktažo, mokiniai gavo dalyvių korteles, zoologijos sodo žemėlapius ir išsiskirstė atlikti praktinių užduočių. Užduotis atlikę mokiniai ir konkurso etape dalyvavę mokytojai buvo pakviesti į edukacinę ekskursiją. Jos metu susipažino su Kauno zoologijos sodo gyvūnais.
   Vėliau vyko smagus darbų aptarimas, auksinių minčių komentavimas. II-ojo etapo konkurso dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais.
   Konkursas „Lietuvos gamtininkas“ suteikė žinių, smagių emocijų ir naujų įdėjų ateinantiems mokslo metams.

Parengė biologijos mokytoja A. Dzikevičienė