FUTBOLAS SEMELIŠKIŲ GIMNAZIJOJE

Vieną saulėtą 2021 m. spalio mėn. popietę Semeliškių gimnazijoje lankėsi Elektrėnų savivaldybės Futbolo Akademijos atstovai ir surengė "BLIC" mini futbolo turnyrą 1-5 klasių mokiniams. Po turnyro vaikų veiduose atsispindėjo gera nuotaika, energija, nustebino noras ir azartas sportuoti. Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir saldžiais prizais.
   2022 m. sausio 28 d. Elektrėnų savivaldybės Futbolo Akademijos vadovai Romas Ščiuka ir Vytautas Apanavičius bei Semeliškių gimnazijos direktorė Asta Dzikevičienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šia sutartimi abi pusės įsipareigojo padėti vieni kitiems, užtikrinant mokiniams sąlygas žaisti futbolą Semeliškių gimnazijoje. Futbolo Akademija įsipareigojo vaikus bei trenerį aprūpinti visu reikiamu inventoriumi, reikalingu treniruotėms. Šiuo metu Semeliškėse sportuoja beveik 30 mokinių. Šis skaičius nuosekliai didėja. Kai tik leis oro sąlygos vykdyti veiklas lauke, akademija Semeliškėse surengs ne vieną futbolo šventę vaikams ir miestelio bendruomenei.
    Didelis AČIŪ Elektrėnų savivaldybės Futbolo Akademijos vadovams Romui Ščiukai ir Vytautui Apanavičiui už suteiktą galimybę mokiniams aktyviai ir turiningai leisti laisvalaikį. Dėkoju gimnazijos fizinio ugdymo mokytojui Juozui Gudeliūnui, kuris sutiko mokinius treniruoti ir stiprinti bei lavinti vaikų sportinius įgūdžius. Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo.

Parengė Semeliškių gimnazijos direktorė A. Dzikevičienė