Semeliškių 3-4 klasių mokinių komanda integruotos veiklos konkurse „Elektrėnų žiburėliai“

Vasario 26 dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko Elektrėnų miesto 60-mečiui ir Elektrėnų savivaldybės 20-mečiui skirtas 3 – 4 klasių mokinių integruotos veiklos konkursas „ Elektrėnų žiburėliai“.
   Veikloje dalyvavo Elektrėnų savivaldybės „Ąžuolyno“ progimnazijos, Elektrėnų pradinės mokyklos, Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos, Kietaviškių pagrindinės mokyklos ir Semeliškių gimnazijos 3 – 4 klasių mokinių komandos.
   Mūsų gimanaziją atstovavo ketvirtokai R. Rulevičius, D. Simanavičius, K. Aleškevičiūtė ir trečiokės G. Barišauskaitė, D. Slomskaitė bei mokytoja V. Vitkauskaitė.
   Dalyvius ir jų mokytojas pasveikino Elektrėnų pradinės mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė. Viktorinos metu mokiniai turėjo atlikti šešias užduotis: sugalvoti ir pristatyti komandos pavadinimą, žemėlapyje pažymėti Elektrėnus ir parašyti, kurioje Lietuvos dalyje kokia tarme kalbama, išspręsti kryžiažodį „Tėviškės takeliais“, „Elektrėnų žiburiai“ eilėraštyje surasti užšifruotus žodžius, sukurti akrostichą-sveikinimą Elektrėnų miestui, pagaminti žmogiuką – Elektriuką. Pertraukėlių tarp užduočių metu mokiniai turėjo prisiminti įžymius Elektrėnų krašto žmones, vietoves, atspėti seniūnijų herbus.
   Renginys buvo labai informatyvus, skatinantis mokinių norą domėtis Elektrėnų miesto ir savivaldybės istorija, pasidalinant gerąja patirtimi ir žiniomis, ypač sužavėjęs gera ir jaukia nuotaika. Už tai dėkojame Elektrėnų pradinės mokyklos mokytojoms Daivai, Elenai, Giedrei.
   Šventinį renginį ir pabaigėme šventiškai - vertintojai skyrė pergalę visoms komandoms. Visi dalyvavę konkurse mokiniai gavo atminimo dovanėles. Komandoms įteiktos padėkos ir knygos.

V. Vitkauskaitė