MOKYKLA
PEDAGOGAI
VEIKLA
KONTAKTAI

Paroda - konkursas "Eko krepšelis"

Lapkričio 7 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo parodoje – konkurse „Eko krepšelis“, kurią organizavo Lietuvos edukologijos universiteto gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto technologijų ir technologinio ugdymo katedra. Labai smagu, kad mus lydėjo sėkmė. 7 klasės mokinė Danielė Ustilaitė savo amžiaus grupėje, už iš žurnalo tūtelių pintą krepšelį, pelnė aukščiausią apdovanojimą – pirmąją vietą (technologijų mokytoja metodininkė Meilutė Rašimienė) 10 klasės mokinės, būrelio „Jaunieji miško bičiuliai“ narės: Beatričė Ustilaitė už floristinį alksnių žievės krepšelį gavo antrą vietą, Agnė Beizaraitė ir Rūta Žukauskaitė už beržo šakelių floristinį krepšį gavo paskatinamąjį prizą ( technologijų vyresnioji mokytoja Snieguolė Klimovičienė).
   Mokinės buvo apdovanotos padėkos raštais ir dovanėlėmis.

Parengė mokytoja Meilutė Rašimienė