MOKYKLA
PEDAGOGAI
VEIKLA
KONTAKTAI

Rudens gėrybių ir puokščių paroda

Semeliškių vidurinėje mokykloje rugsėjo 29 d. - spalio 2 d. vykusi tradicinė "Rudens gėrybių ir puokščių paroda" džiugino visus mokinius ir mokyklos darbuotojus.
    Eksponatus šiai parodai ruošė 1 - 10 klasių moksleiviai. Ypač aktyviai parodoje dalyvavo pirmos, antros, penktos ir aštuntos klasių mokiniai.
    Fantazijai nebuvo ribų, daržovės virto žvėreliais, linksmais žmogeliukais, nameliais ir t.t. Antrokai kaštonus pavertė gėlytėmis, vabaliukais, ežiukais, žmogeliukais.
    Gražiausi ir įdomiausi eksponatai buvo nominuoti. Iš viso nominuota 11 parodoje dalyvavusių darbelių. Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir saldžiaisiais prizais. Dėkoju tėveliams, klasių auklėtojams padėjusiems mokiniams paruošti eksponatus.
    Tradicinę "Rudens gėrybių ir puokščių parodą" organizavo "Jaunųjų gamtos mylėtojų" būrelio nariai, vadovaujami biologijos mokytojos A. Dzikevičienės.

Parengė mokytoja A. Dzikevičienė