Akcija "Darom 2024"

Balandžio 19 d. Semeliškių gimnazijos 5-8 klasių ir I-II gimnazijos klasių mokiniai kartu su klasių vadovais, mokytojais, administracija, techninio personalo darbuotojais vykdė akciją „DAROM 2024“.
   Pasiskirstę teritorijomis, akcijos dalyviai tvarkė teritoriją prie „Lauko klasės“. Mokiniai grėbė pernykščius lapus, rinko šiukšles. III gimnazijos klasių mokiniai kartu su administracija prie „Lauko klasės“ ir vidiniame kiemelyje sodino gėles.
   II gimnazijos klasės mokiniai kartu su klasės vadove T. Seržantovič ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui N. Ustiliene tvarkė aikštelę prie Dargonių miško.
   Akcijos vertybė – savanorystė, bendruomeniškumas, pilietiškumas. Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyvavusiems akcijoje!

Informacija pateikė: gimnazijos direktorė A. Dzikevičienė