AKCIJA „DAROM 2023“

Balandžio 21 d. Semeliškių gimnazijos 5-8 klasių ir I-II gimnazijos klasių mokiniai kartu su klasių vadovais, mokytojais, administracija, techninio personalo darbuotojais vykdė akciją „DAROM 2023“.
   Pasiskirstę teritorijomis, akcijos dalyviai tvarkė teritoriją prie „Lauko klasės“. Mokiniai grėbė pernykščius lapus, rinko šiukšles. I-II gimnazijos klasių mokiniai ir techninio personalo darbuotojai tvarkė žaidimų aikštelę, genėjo medžius. Administracija vidiniame kiemelyje sodino gėles.
   Akcijos vertybė – savanorystė, bendruomeniškumas, pilietiškumas. Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyvavusiems akcijoje!
airioms veikloms.

Informacija pateikė: gimnazijos direktorė A. Dzikevičienė