AKCIJA „DAROM 2022“

Balandžio 29 d. Semeliškių gimnazijos 5-8 klasių ir I-IV gimnazijos klasių mokiniai kartu su klasių vadovais, mokytojais, administracija vykdė akciją „DAROM 2022“.
   Pasiskirstę teritorijomis, akcijos dalyviai tvarkė gimnazijos teritoriją šalia Strėvos upės. Mokiniai grėbė pernykščius lapus, sausos žolės likučius, rinko šiukšles. Tvarkant šią teritoriją, gimė idėja upės slėnyje įrengti parkelį, kuriame būtų smagu praleisti pertraukas tarp pamokų arba laisvalaikį po pamokų. I-II gimnazijos klasių mokiniai ruošė aikštelę „Lauko klasei“. Gimnazijos mokinių taryba dalyvauja ,,Nepatogaus kino klasės“ projekte. Kartu su kuratore N. Ustiliene jie vykdė savanorišką veiklą ir tvarkė aikštelę prie Dargonių miško. Ir ko tik ten nerado: daugybę automobilių, traktorių padangų, baldų, stogo dangos, plastiko liekanų, drabužių, stiklo.
   Balandžio 22 d. gimnazijos aplinkos tvarkymo grupės nariai: mokytojos M. Rašimienė, O. Bukinienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui N. Ustilienė sodino našlaites ir puošė vidinį gimnazijos kiemelį.
   Pagrindinės akcijos vertybės – savanorystė, pilietiškumas, bendradarbiavimas, veiklumas. Jos ugdo pagarbą gimtajam kraštui, atkreipia dėmesį į ekologijos problemas, moko vykdyti savanoriškas veiklas.

Paruošė gimnazijos direktorė A. Dzikevičienė