KORUPCIJOS PREVENCIJA

AKCIJA DAROM 2017 BEIŽIONYSE

DAROM – tai geriausia, kur padeda formuoti turimus įgūdžius, leidžia įgyti naujų, suteikia galimybes bendradarbiauti. Labai džiaugiuosi, kad ir šie metai ne išimtis Beižionių daugiafunkcio skyriaus bendruomenei, kuri dalyvavo akcijoje DAROM 2017. Akcijos metu mokiniai, kartu su klasių vadovais rinko šiukšles pakelėse, tvarkė Beižionių piliakalnį. Kad akcija vyktų sklandžiai, Beižionių seniūnas Mindaugas Makūnas parūpino šiukšlių maišų ir surinktų šiukšlių tvarkymu. Kiekvieno mūsų indėlis yra svarbus. Kiekvienas iš mūsų, kartu ir atskirai esame atspindys, kokioje Lietuvoje mes gyvename. Gera, kad mokiniai supranta ir noriai prisideda prie aplinkos tvarkymo. Norėtųsi, kad išmoktume neteršti aplinkos, saugoti ją.

Beižionių daugiafunkcio skyriaus vedėja Janina Bekešienė