KORUPCIJOS PREVENCIJA

Netradicinė pamoka "Baltasis badas"

Kai žemę užkloja sniegas, miško žvėrims ir paukščiams sunkiau susirasti maisto, tuomet į pagalbą atskuba žmonės.
   Vasario 24 d. Semeliškių gimnazijos Jaunųjų miško bičiulių būrelio “Geniukai” (vadovė Snieguolė Klimovičienė) ir “Jaunieji gamtos mylėtojai” būrelio nariai kartu su mokytoja Asta Dzikevičiene pravedė netradicinę pamoką “Baltasis badas” ir vyko į Jagelonių mišką. Mokinius lydėjo Jagelonių girininkijos girininkas Vytautas Dirsė. Mokiniai nuvežė į mišką daug vaišių žvėreliams ir paukščiams: įvairių daržovių, šieno, grūdų. Girininkas papasakojo apie miško darbus žiemą, žvėrių ir paukščių globą, kada ir kaip reikia padėti miško gyventojams, kuo minta miško žvėreliai. Vaikščiodami po mišką, mokiniai stebėjo žvėrių pėdsakus ir bandė juos atpažinti.
    Visi grįžom pailsėję, geros nuotaikos. Mokiniai džiaugėsi, kad padėjo miško gyvūnams lengviau ištverti šį sunkų metą, kad daug sužinojo apie miško faunos ir floros įvairovę, mitybą, gyvenseną.

Parengė mokytojos Snieguolė Klimovičienė ir Asta Dzikevičienė