Atšvaitai

Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazijos mokiniai bei mokytojai jau antrus metus dalyvauja akcijoje „Atšvaitai“. Akcija organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija. Lapkričio- gruodžio mėnesiais gimnazijoje buvo tikrinama, ar visi mokiniai turi atšvaitus, ar jie teisingai prisegti. Vaikams buvo aiškinama, kaip svarbu yra būti matomu kelyje tamsiu paros metu. O sausio 19 dieną už aktyvų dalyvavimą projekte sulaukėme dovanų iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos: mokiniams išdalinome labai gražius atšvaitus, paaiškinome, kaip reikia prisegti, o pradinukams prisegti padėjo pradinių klasių mokytojos. Dabar mes būsime matomi ir saugūs.

Socialinė pedagogė Teresa Seržantovič