PRADINIŲ KLASIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSO I ETAPAS

Spalio 15 d. 1-4 kl. mokiniai, šurmuliuodami sugūžėjo į gimnazijos aktų salę, kurioje vyko tradicinis pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso I-asis etapas. Konkurso vedėjai Austėja Rulevičiūtė ir Dovydas Kupčiūnas (4 kl.), vadovaujami konkurso organizatorės mokytojos I.Rulevičienės, pristatė dalyvius ir vertinimo komisiją. Skaitovus vertino: gimnazijos direktorė A.Dzikevičienė, pradinių klasių mokytojos D.Šareikienė, J.Rusakovienė ir V.Vitkauskaitė.
   Jaunieji skaitovai taisyklinga kalba, raiškiai ir įtaigiai stengėsi perteikti pasirinkto meninio kūrinio pagrindinę mintį, grūmėsi su scenos baime, o vertinimo komisijai reikėjo išrinkti geriausius skaitovus, kurie atstovaus gimnaziją Elektrėnų savivaldybės meninio skaitymo konkurse.
   Direktorė A.Dzikevičienė pasidžiaugė, kad mokytojai paruošė ir paskatino dalyvauti konkurse gausų būrį mokinių. Visi jie buvo apdovanoti padėkos raštais.
   Konkurso I vietos laimėtojais tapo ir į tolesnį II etapą pateko Ada Dičė (2 kl.) ir Vygintas Kozėlla (3 kl.).
   Dėkojame visiems dalyviams ir juos ruošusioms mokytojoms, o nugalėtojams linkime sėkmės II-ajame etape.

Pradinių klasių mokytojos Daiva Šareikienė, Irutė Rulevičienė