Literatūrinė edukacija su Kotryna Zyle
"Mitinių būtybių slėptuvės"

Sausio 11 d. Semeliškių gimnazijos 1-4 klasių mokiniai susitiko su rašytoja ir iliustruotoja Kotryna Zyle. Dar gruodžio pradžioje pradinukai domėjosi rašytojos kūryba, skaitė knygas: ,,Milžinas Mažylis”, ,,Didžioji būtybių knyga”, ,,Siela sumuštinių dėžutėje”. Į literatūrinę edukaciją pradinukai atsinešė jau perskaitytas autorės knygas, dalijosi įspūdžiais apie kūrinių veikėjus, iliustracijas. Rašytoja stebėjosi ir džiaugėsi, kad susirinkę vaikai domisi jos kūryba, skaito knygas. Kotryna Zylė supažindino mokinius su lietuvių mitologija, papročiais. Papasakojo mokiniams, kaip kuria pasakojimus apie mitologines būtybes, iš kur semiasi kūrybinių idėjų. Parodė skaidres, kuriose pradinukai pamatė knygų iliustracijų gimimo procesą, ,,slaptas žinutes”. į klases dalijosi įspūdžiais apie knygų veikėjų, iliustracijų kūrimą bei džiaugėsi su autografu įsigytomis knygelėmis. Dėkojame kultūros paso koordinatorei A. Kieliūtei už organizuotą įdomią literatūrinę edukaciją.

Pradinių klasių mokytoja Janė Rusakovienė