Vasario – 16- oji Semeliškių gimnazijoje

Lietuvos valstybės gimimo dieną, Vasario 16- ąją, Semeliškių gimnazijos bendruomenė paminėjo renginiu, kurį organizavo 7 klasės mokiniai. Skambėjo Lietuvos himnas, gražiausi žodžiai, dainos ir šokiai buvo skirti Lietuvai. Renginyje atlikti nuostabiausi lietuviški kūriniai apie Lietuvą, apie meilę savo Tėvynei bei gimtajai kalbai. Gražias eiles skaitė renginio vedėjai-septintokai. 1- 2 klasių bei 5-6 klasių mokiniai sušoko šokius. Trečiokai atliko dainą „Vadinti Lietuva„ , septintokai atliko kūrinį „Mano Lietuva“, o jungtinis pradinių klasių mokinių bei septintokų choras dainavo dainą „Brangiausios spalvos“. Vasario 16-oji yra be galo svarbi visiems: ir mažiems, ir dideliems, nes neleidžia pamiršti laisvės kainos. Juk būtent dėl to mes galime laisvai rašyti, mąstyti, kalbėti lietuviškai ir tuo didžiuotis.

Snieguolė Klimovičienė