Tolerancijos dienos minėjimas

Ketvirtadienį, lapkričio 16 dieną, Semeliškių gimnazija prisipildė gėrio, šilumos, supratimo, TOLERANCIJOS, nes buvo minima Tarptautinė Tolerancijos diena. Mokyklos palangės, kabinetai pasipuošė įvairiausiais žibintais, pagamintais mokinių ir mokytojų rankomis. Prieš tai klasių vadovai kalbėjo su mokiniais apie tai, ką reiškia būti tolerantišku, kuo skiriasi tolerancija nuo abejingumo. Ir gamino žibintus, kurie turi sušildyti mūsų širdis pilkomis rudens dienomis. Minėjime dalyvavo visų klasių mokiniai , nuo pirmokų iki vyriausių. Sakome didžiulį ačiū klasių vadovams, technologijų mokytojai Meilutei Rašimienei už tai, kad padėjo vaikams tinkamai paminėti šią dieną.

Socialinė pedagogė Teresa Seržantovič