𝐒𝐕𝐄𝐈𝐊𝐈𝐍𝐀𝐌𝐄:

4 klasės mokinę JUSTĘ KLERAUSKAITĘ, užėmusią I vietą Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių meninio skaitymo konkurso II etape. Konkursui pasiruošti padėjo mokytoja DAIVA ŠAREIKIENĖ.
   4 klasės mokinę ADĄ DIČĘ, užėmusią II vietą Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių meninio skaitymo konkurso II etape. Konkursui pasiruošti padėjo mokytoja DAIVA ŠAREIKIENĖ.
   4 klasės mokinę EMILIJĄ VENSKUTONYTĘ, dalyvavusią Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių meninio skaitymo konkurso II etape. Konkursui pasiruošti padėjo mokytoja DAIVA ŠAREIKIENĖ.
   3 klasės mokinę URTĘ ŠTURO, užėmusią III vietą Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių meninio skaitymo konkurso II etape. Konkursui pasiruošti padėjo mokytoja VAITA VITKAUSKAITĖ.
   2 klasės mokinį DOMINYKĄ DEGUTĮ, dalyvavusį Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių meninio skaitymo konkurso II etape. Konkursui pasiruošti padėjo mokytoja DALĖ RAKAUSKIENĖ.

ADMINISTRACIJA