Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena, Lietuvos valstybinė šventė. Ši diena minima mūsų mokykloje daug metų ir tapo tradicine visai mokyklos bendruomenei. Šiandien per pirmą pamoką visi gimnazijos mokiniai ir mokytojai stebėjo nuotolinę pamoką ‚,Sausio 13-oji signatarų akimis“. Istorijos mokytojos O.Žilionės iniciatyva vykdyta laisvės gynėjams atminti – visuotinė pilietinė, jau kasmetine tapusi, iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ . Uždegdami vienybės ir atminties žvakutes languose prisimename žuvusius tą naktį. Pagerbiame tuos, kurie susivieniję atkovojo mūsų laisvę. Gimnazijos salėje aštuntokai sukūrė simbolinį laisvės laužą, norėdami priminti, kad kiekvieno lietuvio širdyje nuolat dega Laisvės ugnis!