Pyragų diena Semeliškių gimnazijoje

Pyragų diena-šauni proga susiburti, pabendrauti, parduoti ir pirkti. Pyragų diena- puiki iniciatyva, skirta gražiems ir prasmingiems tikslams. Šią iniciatyvą Semeliškių gimnazijos Mokinių taryba organizuoja jau ne vienerius metus.
   Šių metų lapkričio 10-ąją į Pyragų dienai skirtą gimnazijos erdvę sugužėjo gausi geraširdžių prekiautojų ir dosnių pirkėjų minia. Stalai buvo nukrauti įvairiausiais pyragais: nuo obuolių iki morkų, nuo moliūgų iki varškės, nuo bananinių keksų iki šokoladinių spurgų, nuo brownie‘ių iki vanilinių keksiukų. Skaniuosius pyragus ir gardžiuosius saldumynus išragavo visa gimnazijos bendruomenė: moksleiviai, mokytojai, tėvai, darbuotojai, atvykę svečiai. Akcijos metu surinktos lėšos atsakingai paskirstytos ir Mokinių tarybos nutarimu paaukotos nuo gaisro nukentėjusiai šeimai, beglobius gyvūnus remiančiai VšĮ ,,Keturkojis draugas“. Ačiū visiems, atvėrusiems savo širdis gerumui! Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šios iniciatyvos!

Mokinių tarybos vardu Viltė Bielskytė ir Rugilė Lėliūtė