„Gražiausia prakartėlė“

Prieš 800 metų šv. Pranciškus Asižietis su draugais pirmasis įrengė pirmą gyvą prakartėlę. Nuo to laiko katalikiškoje tradicijoje pamažu paplito prakartėlių kūrimo tradicija.
   Prasidėjus Šventų Kalėdų laukimo laikotarpiui gimnazijos direktorė A. Dzikevičienė bendruomenę pakvietė kurti prakartėles ir dalyvauti „Gražiausios prakartėlės“ parodoje. Iš įvairių medžiagų padarytos prakartėlės papuošė gimnazijos erdves ir priminė Viltį, gimstančią pasaulyje Šventų Kalėdų rytą.
   Dėkoju tėveliams, klasių vadovams, 1-12 klasių mokiniams, priešmokyklinės grupės mokytojoms, vaikų darželio „Gandriukas“ mokytojai D. Slomskaitei bei vaikams už nuostabius širdies ir rankų darbus.
   Kviečiame visus pasidžiaugti ir aplankyti parodą.

Informaciją pateikė: direktorė A. Dzikevičienė