Tarptautinis projektas „Muziejus ant ratų“

Jeigu neatrandate laiko nuvykti į muziejų, nieko baisaus. Muziejus gali atvykti pas jus, nes Lietuvos švietimo muziejus įgyvendina tarptautinį projektą „Muziejus ant ratų“. Tikslas - teikti aukštos kokybės kultūrinį turinį jauniems žmonėms, gyvenantiems ir besimokantiems atokiose Lietuvos vietovėse, skatinti kultūrinių ir edukacinių veiklų prieinamumą. Projekto metu sukurtas ir autobuse įrengtas keliaujantis edukacinis žaidimas „Reformatų ir kontrreformatų kova dėl įtakos XVI a. Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje” atkeliavo į ugdymo įstaigas.
   Spalio 2 d. ,,Muziejus ant ratų‘ atriedėjo ir į Semeliškių gimnaziją. Specialiai įrengtame autobuse 7,8,9,10,11,12 klasių mokiniams vyko edukacinis žaidimas. 45 min. trunkantis užsiėmimas, vadovaujamas gidų, praturtino naujomis žiniomis, integravo mokomuosius istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros, dorinio ugdymo (tikybos) dalykus, perkėlė pamokas į netradicinę erdvę. Mokytojai: Saulius Švedarauskas, Ona Kozėllienė, Jolita Lėlienė, Nijolė Ustilienė stebėjo kovojančių komandų sumanumą, užsispyrimą, džiaugėsi mokinių žiniomis.
   Tikimės, kad ateityje taip pat sulauksime įdomių muziejų pasiūlymų. Juk įdomu mokytis kitaip!

Nijolė Ustilienė