Mokytojų diena

„Tai, ką vikšras vadina pasaulio pabaiga, mokytojas vadina drugeliu”- R. Bachas
   Spalio 5-oji- tarptautinė mokytojų diena. Semeliškių gimnazijos 12 klasės mokiniai šią dieną paminėjo ir surengė “Mokytojų sveikinimų koncertą”! Renginio pradžią paskelbė direktorės A. Dzikevičienės sveikinimo žodis. Padėkos raštais bei gėlėmis apdovanojo mokytojus už prasmingą ilgametį darbą. 12-okai kaip padėkos ženklą mokytojams skyrė nominacijas, įteikė nuotraukas ir gėles bei saldžias dovanėles. Po renginio, abiturientai, leido mokytojams atsipūsti, atšvęsti jų dieną, o tuo tarpu patys ėmėsi mokytojų vaidmens!
   Tarptautinės mokytojų dienos proga Semeliškių gimnazijos fizikos mokytoja metodininkė Snieguolė Klimovičienė buvo apdovanota Elektrėnų savivaldybės mero padėkos raštu ir pinigine skatinimo dovana už reikšmingiausius pastarųjų 3 mokslo metų nuopelnus profesinėje veikloje, mokinių pasiekimus ir pažangą, darbus švietimo srityje, visuomenės demokratinės kultūros, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą.

Abiturientės - Rugilė, Viltė, Miglė