LRK PASAKIŠKOS KALĖDOS

Semeliškių gimnazijos mokiniai prisijungė prie gerumo akcijos ,,LRK PASAKIŠKOS KALĖDOS“. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus organizuojama akcija kvietė savo knygų lentynose ar žaislų dėžėse paieškoti naujų ar geros būklės knygų, žaislų, kurie LRK nykštukų pagalba pasiekė tuos, kuriems jų labiausiai reikėjo. Akciją organizavo LRK savanorės, 9 kl. mokinės Emilija Vaičkutė ir Karina Lapteva šiais mokslo metais metais tapusios komandos narėmis. Emilija ir Karina dalyvavo mokymuose, pravedė klasės valandėlę savo bendraklasiams apie laiko planavimą. Įgiję daugiau pasitikėjimo, ateityje žada aplankyti ir kitų klasių mokinius. Nuoširdus AČIŪ Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (LRK) draugijos Elektrėnų skyriaus vadovei Rasai Kulevičienei už pagalbą ir padrąsinimą. Taip pat nuoširdi padėka prie šios iniciatyvos prisijungusiems Mokinių tarybos nariams. Ačiū visiems, dalinusiems pasakiškų Kalėdų džiaugsmą!

Emilija Vaičkutė, Karina Lapteva