„FLORISTINIAI KILIMAI“ SEMELIŠKIŲ GIMNAZIJOJE

Rugsėjis džiugino vasaros saule, giedra, puikiais orais ir žydinčiais gėlynais. Jeigu ne šalta ryto rasa, tirštos rūko ūkanos, trumpėjančios dienos galima būtų pamanyti, jog vasara pamiršo rudeniui perduoti metų laikų estafetę... Rudens dovanos iš tiesų begalinės. Apdovanojęs gausiu derliumi, šis metų laikas pateikia ir dar vieną dovaną – atveria kūrybiškumą.
   Semeliškių gimnazijos aplinka nuo rugsėjo 28 d. pasipuošė nuostabiais, ryškiais ir akį traukiančiais „Floristiniais kilimais“, kuriuos tarsi mandalą iš miško samanų, grūdų, saulėgrąžų, kukurūzų, vaisių, gėlių ir kitų gamtos bei sodo gėrybių sudėliojo patys mažiausieji priešmokyklinės grupės vaikučiai, pradinių, ir vyresniųjų klasių mokiniai, tėveliai ir klasių vadovai. Parodos dalyviams nestigo originalių idėjų, išradingumo.
   Smagu, kad ši paroda jau tapo gimnazijos tradicija, yra laukiama, mėgstama ir džiugina visus Semeliškių miestelio bendruomenės narius. Ačiū dalyviams už aktyvų dalyvavimą, kūrybiškumą!

Semeliškių gimnazijos direktorė Asta Dzikevičienė